Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sonuç Açıklama Sistemi

 
YÖNETİCİLİĞE İLK DEFA GÖREVLENDİRME KAPSAMINDA EĞİTİM KURUMLARINA MÜDÜR VEYA MÜDÜR YARDIMCISI OLARAK GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAŞVURUDA BULANAN ADAYLARIN SÖZLÜ SINAV TAKVİMİ
                               
T.C. Numaranızı Giriniz *      
Güvenlik Kodunu Giriniz *        
   
 
       
 
Açıklamalar:

1- Sözlü sınavlar Altınordu ilçesi Dr. M. Hilmi Güler Bilim ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilecektir.

2- Sözlü sınava mazeretine binaen belirlenen tarih ve saatte katılamayan/katılamayacak olan adayların farklı günde veya saatte sınava alınabilmeleri için, dilekçeleri ile geçerli mazeret belgelerini, ilgili komisyona iletilmek üzere, süresi içinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları (Atama) Şubesine veya doğrudan sözlü sınav komisyonuna vermeleri ve mazeretlerinin de ilgili komisyon tarafından kabul edilmesi gerekmektedir. Talepleri kabul edilen adaylar,  komisyonca uygun görülen bir zamanda -sözlü sınav yapılan günler içinde olmak kaydıyla- sözlü sınava alınacaklardır.
 
3- Sözlü sınava katılma veya görevlendirilme şartlarından birini veya birkaçını taşımadığı sonradan anlaşılan aday, sözlü sınava katılsa dahi görevlendirilmesi yapılmayacaktır.
 
4- Adayların sözlü sınava gelirken yanlarında geçerli kimlik belgelerini mutllaka getirmeleri gerekmektedir. COVID-19 salgını nedeniyle gerek komisyon üyelerince ve gerekse adaylar tarafından gerekli sağlık tedbirlerine azami derecede riayet edilecektir.