ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“21.Yüzyıl Öğretmenini Yetiştirme” Konulu Konferans Gerçekleştirildi

“21.Yüzyıl Öğretmenini Yetiştirme” Konulu Konferans Gerçekleştirildi

Müdürlüğümüz Proje Koordinasyon ve Öğrenme Merkezi olarak “Geleceğin Ordusu Öğretmen Akademisi Projesi “ doğrultusunda, Ordu Üniversitesi ile yaptığımız işbirliği kapsamında Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Adil TÜRKOĞLU’nu, zümre başkanı öğretmenlerimizle buluşturduk.

Konferansın açılış konuşmasını İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Mustafa ÖZTÜRK yaparken; konuşmasında; “Proje Koordinasyon ve Öğrenme Merkezi ekibinin hayata geçirdiği Geleceğin Ordusu Öğretmen Akademisi Projesinin pek çok ayağı bulunmaktadır.  Bu tür konferanslarla akademisyenleri öğretmenlerimizle buluşturmanın oldukça faydalı olduğunu gördük.  Bu proje farklı etkinliklerle devam edecek. Değerli hocamız Prof. Dr. Adil TÜRKOĞLU’ nun da bu vesileyle aramızda bulunmasından dolayı çok mutlu olduk” dedi.

Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Adil TÜRKOĞLU verdiği konferansta, çağımızda öğretmen yetiştirmeye etki eden faktörleri,  öğretmenlerin geleneksel rollerini anlattı.

30-11-201830-11-201830-11-2018

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.