ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu” Toplantısı Gerçekleştirildi

Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş Vali Yardımcımız Adem Öztürk başkanlığında gerçekleştirilen  “İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu” toplantısına katıldı.
“İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu” Toplantısı Gerçekleştirildi

             Vali Yardımcımız Adem Öztürk başkanlığında  “İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu” toplantısı Valilk toplantı salonunda yapıldı.

             Millî Eğitim Bakanlığı Yaygın Eğitim Kurumları Yönetmeliğinin 59. maddesi gereğince ilimizdeki resmi, özel ve sivil toplum kuruluşları ile hayat boyu öğrenme alanında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek, verimliliği artırmak amacıyla gerçekleştirilen “İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu” toplantısı Vali Yardımcımız Adem Öztürk başkanlığında yapıldı.

             Valilik toplantı salonunda yapılan toplantıya Vali Yardımcımız Adem Öztürk, Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş, Müdürlüğümüz Hayat Boyu Öğrenme biriminden sorumlu Şube Müdürümüz Yüksel Çetin, kamu kurum kuruluşlarının yöneticileri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

06-10-201706-10-201706-10-201706-10-2017

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.