ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Ordu Kültür ve Sanat Festivali” Projesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

“Ordu Kültür ve Sanat Festivali” Projesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Ordu Dernekler Platformu Genel Başkanı Gülcan ÖZKAYA, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ı makamında ziyaret ederek, yürütücü kuruluş olarak planladıkları “Ordu Kültür ve Sanat Festivali” projesi konusunda bilgilendirmede bulundu.

Hazırlanan faaliyetler ile Ordu kültür ve sanat çalışmalarının en seçkin örneklerini sunmak, aynı zamanda da sanat yoluyla uluslararası bir platform oluşturarak Ordu´nun kültürel sanatsal değerlerini tanıtmak, Ordu´nun varlığını ortaya koymak gayesi ile yürütülmek istenen “Ordu Kültür ve Sanat Festivali” Projesi ile ilgili istişarede bulunuldu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’a proje konusunda bilgi verilirken, yapılması gerekenler ile ilgili hususların da görüşüldüğü toplantıda, İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Mustafa ÖZTÜRK ile Müdürlüğümüz Araştırma Geliştirme (AR-GE) ekibi ve İkizce proje yazım ekibi (İkizce Halk Eğitim Merkezi Müdürü Murat PARLAK, İkizce Şehit Hüseyin Akar Ortaokulu Matematik öğretmeni Derya AKYOL, Ordu Büyükşehir Belediyesi İkizce Anadolu İmam Hatip Lisesi Türkçe öğretmeni Merve DEMİR ve İkizce İlkokulu öğretmeni Özlem BİLGİN İLELİ) de proje konusunda fikir alış verişinde bulunarak, görüşlerini dile getirdiler.

“Ordu Kültür ve Sanat Festivali” projesinin yürütücü kuruluşu Ordu Dernekler Platformu ile proje yazımında görev alan ekip Murat Parlak, Merve Demir, Özlem Bilgin İleli ve Derya Akyol, Müdürlüğümüzün de desteğini almak için İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ´a projenin sunumunu yapmışlardır. Detaylar daha sonra paylaşılacak olan “Ordu Kültür ve Sanat Festivali” projesinin Şubat 2019 sonu itibariyle İstanbul’da hayata geçirilmesi planlanmıştır.

30-10-201830-10-201830-10-201830-10-2018

 

 

 

 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.