ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Afete Hazır Okul Kampanyası" Kapsamında Öğretmenlere Eğitim Verildi.

"Afete Hazır Okul Kampanyası" kapsamında İlimiz Altınordu, Gülyalı, Kabadüz, Perşembe ve Ulubey ilçelerinde bulunan okullarda görevli özel eğitim ve okul öncesi öğretmenlerine eğitim verildi.


"Afete Hazır Okul Kampanyası" kapsamında İlimiz Altınordu, Gülyalı, Kabadüz, Perşembe ve Ulubey ilçelerinde bulunan okullarda görevli özel eğitim ve okul öncesi öğretmenlerine afetlerin hayatımıza etkileri ve alınması gereken tedbirleri ile ilgili Proje İl Koordinatörleri Milli Eğitim Sivil Savunma Uzmanı Ali YILMAZ ve Altınordu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nihat ÖZTÜRK tarafından eğitim verildi.

Söz konusu eğitime İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN ile İl Afet ve Acil Durum Müdürü Osman IŞIK´ ta katılarak öğretmenlere kampanya ve afet bilincinin İlimizde yaygınlaştırılmasıyla ve alınması gereken tedbirlerle ile ilgili konuşma yaptı. Ayrıca İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN eğitime katılan öğretmenler ile il proje koordinatörlerine teşekkür etti.

 

AFADAFADAFADAFADAFADAFADAFAD

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.