ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beşiktaş Belediye Başkanı Fatsa İlçemize 24 Derslikli Okul Yaptıracak

Beşiktaş Belediye Başkanı Fatsa İlçemize 24 Derslikli Okul Yaptıracak

İstanbul Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Ordu’nun Fatsa ilçesine annesi İlhan Hazinedar adına 24 derslikli bir okul yaptıracak.
Ayazlı Mahallesi’nde yaptırılacak okul için Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı’nda bir imza protokolü yapıldı. İmza törenine Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu, Garnizon Komutanı Salih Gödek, Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan, Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu, daire amirleri, okul müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Töreninin açılış konuşmasını yapan Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu, "Eczacı İlhan Hazinedar adına yaptırılacak olan okulumuz 24 derslikli olacak. Fatsa ilçemiz büyük bir kent olma yolunda ilerliyor ve bu anlamda okullara ihtiyaç duyuyor. Eğitim anlamında Fatsa ilçemiz büyük bir yük çekiyor. Bu tip yatırımların ilçemize kazandırması eğitim anlamında çok anlam verici. İstanbul Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve ailesine teşekkür ediyorum” dedi.
Ordu ilinde görev yaptığı süreç içinde 88 okulun eğitime kazandırıldığını belirten Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan, “Gerçekten çok mutluyum. Beşiktaş Belediye Başkanımızla iki hafta önce bir açılışta karşılaştık ve kendisi buraya bir eğitim yatırımı yapmak istediğini ifade etmişti. Bizler de 24 derslikli bir okulun ilçede ihtiyaç olduğunu söyledik ve bugün imza töreni gerçekleşiyor” diye konuştu.
Memleketi Fatsa’ya bir eğitim yatırımı yaptığı için çok mutlu olduğunu ifade eden Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ise, “Toplumun değerlerine yönelik yatırımları yapmak çok önemli. Ben de ilçeme bir okul yaptırma kararı aldım. Annemin adına 24 derslikli bir okul yaptırıyoruz” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan ve Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar 24 derslikli okul için protokol imzaladılar.

 

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.