ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri Atatürk Kültür Merkezinde Gerçekleştirildi.

Seminere İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Olgun KÜÇÜK, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdurrahman ÇAKIR, Halil İnce , Altınordu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Selviye BULUCU,Altınordu Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zeki ÖZKAN ve Bakanlık Yetkilileri ve Proje Uzmanları Katıldılar.
Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri Atatürk Kültür Merkezinde Gerçekleştirildi.

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen:

Hayat Boyu öğrenme konusunda yetişkinlerin farkındalık ve kültürünü artırmak, özellikle temel becerilerinin geliştirilmesi yoluyla yetişkinlerin yeterliliklerini geliştirmek, yetişkinler için daha esnek ve kolay bir yol olan uzaktan öğrenme yöntemi ile hayat boyu öğrenme fırsatlarıma erişimlerini artırmak. Amacıyla Avrupa komisyonu Egitim-Kültür genel müdürlüğü tarafından 2014-2015 yetişkin eğitimi Avrupa gündemi uygulaması başlığı altında desteklenen Türkiye Yetişkin öğrenme gündemi uygulamaları iki kapsamında "Dijital Öğrenme ve Öğrenme fırsatlarına Erişim" semineri Altınordu Atatürk Kültür Merkezinde Gerçekleştirildi. Toplantıda Konuşma Yapan İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Abdurrahman ÇAKIR Şunları Söyledi.

Değerli Dostlar;

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen bu toplantının teknolojiyi kullanmayla ilgili bir farkındalık oluşturmak, İnsanları teknolojiye mahkûm etmeden teknolojiyi hizmetlerinde daha iyi kullanabilmek amacıyla gerçekleştirilecek bir toplantıdır.

 

Teknoloji artık hayatın ayrılmaz bir parçasıdır. Teknoloji bilinçli kullanıldığı müddetçe faydalıdır. Bazende zararımıza Sonuçlar doğurabilir.İşte bizler teknolojiden zarar görmeden bunu en iyi şekilde kullanmak ve yararlanmak için Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğümüzden gelen uzman arkadaşlarımız sizlere bu konuda aydınlatıcı bilgi vereceklerdir diyerek sözü Uzmanlara Bırakmıştır.

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.