ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DynEd Bilgilendirme Toplantısı Fatsa İlçesinde Yapıldı.

DynEd Bilgilendirme Toplantısı Fatsa İlçesinde Yapıldı.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa ÖZTÜRK, “Biz DynEd’in nasıl bir yazılım olduğunu, nasıl bir öğrenmeyi desteklediğini, bakanlığımızın ilk kez stratejik hedeflerine aldığı, DynED’in nöron bir öğrenme modeli olduğunu, öğrenciler için en iyi dil öğrenme antrenman yeri olduğunu, bol tekrar gerektiren bir model olduğunu, ezberciliğe karşı olduğunu, öğretmenler için mükemmel bir araç olduğunu, DynEd’in akıllı bir yazılım olup yüzlerce mühendisin çalıştığını, Türkiye’de ve dünyada birçok üniversitenin bu yazılımı kullandığını, 10 Milyonluk kullanıcı gurubunun olduğunu, paralı kullanmak istendiğinde 500TL gibi para ödenmesi gereken bir yazılım olduğunu, bu yazılımı bakanlığımız öğrencilerimizin hizmetine bedava sunduğunu, bakanlığımızın TEOG sınavında olduğu gibi illerin DynEd değerlendirme sırasını yaptığını, dolayısı ile bütün işlerin meslektaşlarımızda olduğunu, öğretmenlerimizin buna inanarak öğrencilerimize azami yararlı olması noktasında fikirlerimizi paylaştık. Ayrıca sürekli takipçisi olacağımızı da belirttik” dedi.

 Toplantıya Fatsa ilçesindeki İngilizce öğretmenlerinin yanı sıra okulların müdür yardımcıları ve bilgisayar öğretmenleri de katıldı. 

 

 

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.