ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden “Askıda Simit” Projesi

Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden “Askıda Simit” Projesi

Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi Yayın İletişim Kulübü, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, "ASKIDA SİMİT" projesini hayata geçirdi. Öğrenci, öğretmen ve velilerimiz tarafından yoğun ilgiyle karşılanan etkinlik, yıl boyunca devam edecektir. 

"ASKIDA SİMİT" projesi kapsamında uygulanan etkinlik kapsamında, her gün öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz askıya birer simit asarak, ihtiyaç sahibi öğrencilere simitleri ulaştırmaktadır. Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Zekiye Şahin öncülüğünde, okulumuzun Yayın İletişim Kulübü öğrencileri " Paran Çoksa Askıya Al Bir Simit, Paran Yoksa Sen de Al Askıdan Bir Simit" sloganıyla yola çıkarak "ASKIDA SİMİT" projesini uygulamaya koydular. Proje kapsamında yapılan etkinlik ile okulumuz öğrencileri, hem küçük iyiliklerle mutlu oldular, hem de ihtiyaç sahibi arkadaşlarını mutlu ettiler.

11-12-2017

 

 

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.