ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gölköy Güzelyurt Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Açılış Töreni Yapıldı.

İlimiz Gölköy İlçesi Güzelyurt Mahallesinde yapımı tamamlanan Güzelyurt Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi´ nin açılış töreni yapıldı.
Gölköy Güzelyurt Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Açılış Töreni Yapıldı.

İlimiz Gölköy İlçesi Güzelyurt Mahallesinde yapımı tamamlanan 12 derslikli Güzelyurt Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi´ nin açılış töreni yapıldı.

Güzelyurt Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi(METEM)’nin açılış törenine, Ordu Valisi İrfan BALKANLIOĞLU, Garnizon Komutan Vekili Albay Garip GÜMÜŞ, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN, Gölköy Kaymakamı Mustafa Hamit KIYICI, Gölköy Belediye Başkanı Ali Kemal MERT, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Serdar UZUNDAĞ, İlçe Emniyet Müdürü Ethem ÖZTÜRK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Birol ERDOĞDU, Güzelyurt METEM Müdürü Akın Çağlar ÇAĞLIOĞLU, davetliler, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Güzelyurt METEM’in Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen açılış töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Daha sonra okulun 10/A sınıfı öğrencilerinden Sevtap ÇELİK isimli öğrenci “Okulda” adlı şiiri seslendirdi. Tören programı, okulun ana sınıfı öğrencilerinin “Dik Dur Kardeşim” adlı gösterisinin ardından öğrencilerden oluşan folklor ekibinin halk oyunları gösterisi ile devam etti. 

Güzelyurt METEM’in açılış töreninde konuşma yapan Sayın Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU, konuşmasının başlangıcında okulun yapımında kaliteli malzeme kullanan ve iyi bir işçilik yapan yüklenici firma yetkililerine teşekkür ederek, “Hangi işi yapıyorsan, en mükemmelini yapmak hedef olmalı. Hele bir işten ekmek yiyorsanız en iyisini yapmanız gerekir ki, piyasada kalıcı olabilesiniz. Bu okul bu kadar güzellikte yapılmışsa arkasında büyük bir emek, özen vardır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN ise yaptığı konuşmada"Güzelyurt Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezinin tamamlanarak hizmete açılmasından duyduğu sevinci dile getirerek, okulun yapımında emeği geçenlere teşekür etti ve okulun Gölköylülere ve Ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diledi."

 

GÜZELYURT METEMGÜZELYURT METEM

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.