ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gürcistan´ın Acara Bölgesinden Gelen Öğrenci ve Öğretmenler Sayın Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU´nun Selam ve Hediyeleriyle İl Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN Tarafından Uğurlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kapsamında Dostluk ve Kardeşlik Adına  Gürcistan´ın Acara Bölgesinden Gelen Öğrenci ve Öğretmenler Sayın Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU´nun Selam ve Hediyeleriyle İl Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN Tarafından Uğurlandı.
Gürcistan´ın Acara Bölgesinden Gelen Öğrenci ve Öğretmenler Sayın Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU´nun Selam ve Hediyeleriyle İl Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN Tarafından Uğurlandı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN  Öğrencileri  uğurlama esnasında da  yalnız bırakmayarak   öğrencilere  hitaben,  sizleri  burada ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk .Biliyorum ki  İlimizden güzel dostluklarla  ,duygularla ayrılıyorsunuz.  20-24 Nisan tarihleri arasında  bu okulda misafir edilmenizde büyük katkıları olan  Perşembe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, okulumuzun  yönetici ve  öğretmenlerine , öğrencilerimize   teşekkür ediyorum. Ayrıca   21 nisan günü  Fatsa ,22 nisan günü ise Ünye İlçemizde günü  birlik misafir eden  Fatsa ve Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine Ayrıca İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Sayın Mustafa ÖZTÜRK ve Yusuf ÜTÜ teşekkür ediyorum. Misafir Öğrenciler söz alarak; bizler çok mutlu bir şekilde buradan  ayrılıyoruz.Ordu ilindeki  eğitimdeki  gelişmelere  hayran kaldık. Sınıflarda ileri düzeyde teknoloji kullanılıyor bizde  kendi ülkemizde  okullarımızın  ileri teknoloji kullanılmasını  arzu ve hayalleri ile ülkemize  dönüyoruz  .Buradaki dostluklarımızı hiçbir zaman unutmazcağız.Bizleri davet  eden En başta Ordu valimiz Sayın İrfan BALKANLIOĞLU’na, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver YILMAZ’a ve İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Nevzat TÜRKKAN ‘a Bizleri  bu okulda barındıran sevgi ile kucak açan Perşembe ilçe Müdürüne ve  okulun müdürü Nuri BAHTİYAR’a  ve yardımcılarına  ,bizlere  katlanan  misafir eden öğrenci kardeşlerimize ,Günü birlik ağırlayan sevgi ile kucak açan Fatsa ve Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlerine sevgilerimizi saygılarımızı ve şükranlarımızı sunuyoruz.Sizleri  hiç unutmayacağız  diyerek duygularını ifade ettiler.

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.