ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırsever İşadamları Fatsa´da Okul Yapımı İçin Arsa Bağışında Bulundu

Hayırsever İşadamları Fatsa´da Okul Yapımı İçin Arsa Bağışında Bulundu

Valimiz Sayın Seddar Yavuz; Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş, Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın Atinkaya’nın da katılımıyla, Fatsa İlçemizde okul yapımı için arsa bağışında bulunan hayırsever işadamları Zeki Uslu ve Hüseyin Uslu ile protokol imzaladı. 

Valilik makamında hayırsever işadamı Zeki Uslu Hüseyin Uslu’nun oğlu Mehmet Uslu’yu kabul eden Valimiz Sayın Seddar Yavuz, hayırsever işadamlarının bu davranışının örnek olmasını diledi. 

Bağışlanan arsanın ile Fatsa’da ikili eğitimi sonlandırmaya yardımcı olacağını belirten Vali Yavuz, arsa bağışında bulunan hayırsever işadamı Zeki Uslu ile Hüseyin Uslu’yu tebrik etti. 

Fatsa ilçesi Kurtuluş mahallesinde bulunan 3.028 m2’lik arsayı okul yapılmak üzere bağışlayan hayırsever iş adamı Zeki Uslu ise, yapılan bağışın hayırlı olmasını dileyerek, “Memleketimizin okula ihtiyacı vardı. Biz de annemizin adının yaşamasını istiyorduk. Babamızın adına cami yaptık, annemizin adına da okul yapalım dedik. Sağ olsun müdürüm önayak oldular bizde yeri verdik. inşallah memleketimize yararlı olur” şeklinde konuştu. 

Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş ise; eğitime vermiş oldukları destek için hayırsever işadamı Zeki Uslu ile Hüseyin Uslu’yu teşekkür etti.

11-01-2018

11-01-2018

11-01-2018

11-01-2018

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.