ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, 2023 Eğitim Vizyonu İstişare Toplantılarını Sürdürüyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, 2023 Eğitim Vizyonu İstişare Toplantılarını Sürdürüyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, “2023 Eğitim Vizyonu” doğrultusunda, hazırlanacak olan “İl Millî Eğitim Eylem Planı” kapsamında, Müdürlüğümüz Özel Büro’da görevli öğretmenlerle biraraya gelerek, değerlendirmelerde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ın makamında gerçekleştirilen toplantıda, “2023 Eğitim Vizyon Belgesi” kapsamında hazırlanacak olan İl Millî Eğitim Eylem Planı öngörü çalışmalarının il genelinde planlanması konusu ele alınırken, önemli notlar alınması gerektiğini ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, toplantı sonrası yapılacaklar konusunda talimatlarda bulunarak, 2023 Eğitim Vizyon Belgesi’ni herkesin değerlendirmesi gerektiğini bir kez daha ifade etti.

2023 eğitim vizyonunun temel amacının çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, nitelikli, ahlaklı çocuklar yetiştirmek olduğunu ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ,  “Bu doğrultuda Bakanlığımızın 3 yıllık hedef ve yaklaşımları çerçevesinde il genelindeki 2023 Eğitim Vizyon Belgesinin hazırlık çalışmalarının ve oluşturulacak olan İl Millî Eğitim Eylem Planı’’nın önemine değindi.

Toplantı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ın beklentilerini dile getirmesi,  2023 Eğitim Vizyon Belgesi” kapsamında hazırlanacak olan “İl Millî Eğitim Eylem Planı” konusunda değerlendirme ve açıklamaları ile devam etti.

28-11-2018

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.