ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizle Biraraya Geldi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizle Biraraya Geldi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ başkanlığında gerçekleştirilen ve 19 İlçe Millî Eğitim Müdürümüzün katılımıyla yapılan toplantıda, 1. kanaat döneminin değerlendirilmesi, 2. kanaat döneminde yapılacak eğitim öğretim faaliyetlerinin planlanması, yürütülen projeler, inşaat ve yatırımlar ile ilgili konularda istişarelerde bulunuldu. 

Müdürlüğümüz toplantı salonunda, 19 İlçe Millî Eğitim Müdürümüzle bir araya gelen ve tanışma fırsatı bulduğunu belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ "Eğitim bir gönül işidir. Okul ve kurumlarda birlik ve beraberliğin, istişarenin, personel, öğrenci ve veliye değer vermenin, ekip ruhu oluşturmanın eğitimin seviyesinin yükselmesinde etkisi yüksektir." diye konuştu. 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ilçedeki eğitim ve öğretim ile ilgili beklentilerini dile getirerek, "Okullarımızda öğretimin yanı sıra çocuklarımıza vereceğimiz eğitimde son derece önemlidir. Yarınlarımızın teminatı olan öğrencilerimizin bilimsel, ahlaki ve manevi yönden gelişimlerine katkı sağlayacak her türlü çalışmayı gerçekleştirmek için çalışmaya devam etmeliyiz. Bu bağlamda bir ekip ruhuyla çalışıp, amaca ulaşmak adına her türlü fedakârlığı yapmamız gerekir.” dedi. 

İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizin ilçelerindeki yürütülen çalışmalar ile ilgili bilgi verdiği toplantıda, eğitim öğretim durumu, eğitim ve öğretimde başarının daha üst seviyeye çıkartılması, ilçeler tarafından yürütülen projeler, eğitim yatırımlarımız, muhtarlarla ilgili yapılan toplantılarda görüşülen hususlar, tekli eğitime geçiş, mevcut durum ve ulaşılması gereken hedefler, okul Sütü programının takip edilmesi, bağımlılıkla mücadele edilmesi konularında istişarede bulunuldu.

 

08-02-201808-02-201808-02-201808-02-2018

 

 

 

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.