ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ İlçe Ziyaretlerine Başladı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ İlçe Ziyaretlerine Başladı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ilçe ziyaretleri kapsamında Ünye ilçesini ziyaret ederek, Müdürlüğümüze bağlı okul/kurum müdürleri ile bir araya geldi. 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ başkanlığında gerçekleştirilen ve Ünye İlçe Millî Eğitim Müdürü Tamer UYSAL’ın açılış konuşmasının ardından başlayan toplantıda, 1. kanaat döneminin değerlendirilmesi, 2. kanaat döneminde yapılacak eğitim öğretim faaliyetlerinin planlanması, yürütülen projeler, inşaat ve yatırımlar ile ilgili konularda istişarelerde bulunuldu. 

Ünye Mehmet Refik Güven Fen Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirilen istişare ve değerlendirme toplantısına; İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcılarımızdan Avni GÜNAY, Olgun KÜÇÜK ile Akkuş, Çaybaşı, İkizce, Ünye İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz ve ilgili ilçelerin resmi/özel okul/kurum müdürleri katıldı. 

Ünye ilçesinde gerçekleştirilen toplantı münasebetiyle ilimiz genelinde görev yapan okul müdürleri ile bir araya gelen ve tanışma fırsatı bulduğunu belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ "Eğitim bir gönül işidir. Okul ve kurumlarda birlik ve beraberliğin, istişarenin, personel, öğrenci ve veliye değer vermenin, ekip ruhu oluşturmanın eğitimin seviyesinin yükselmesinde etkisi yüksektir." diye konuştu. 

Eğitimin geleceğimiz için ne kadar önemli olduğunu vurgulayan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, sigara ve madde bağımlılığı ile ilgi mücadele konusunda yapılacak projeler hususunda çalışmalar yürüteceğini ve takip edeceğini belirtti. 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ilçedeki eğitim ve öğretim ile ilgili beklentilerini dile getirerek, "Okullarımızda öğretimin yanı sıra çocuklarımıza vereceğimiz eğitimde son derece önemlidir. Eğitimde temel felsefemiz iyi insan yetiştirmektir. İnşallah önümüzdeki günlerde tüm okullarımızı ziyaret ederek varsa eksiklikleri tespit edip, eğitim gören çocuklarımızın nitelik bakımından daha iyi noktalara taşınması için ne gerekiyorsa yapacağız" dedi. 

Toplantıda okul müdürlerinin, talep ve önerilerini dinleyen İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, yaptıkları bu kutsal görevde kaliteli bir eğitim yakalamada okul müdürlerine çok iş düştüğünü, göreve yeni başlamışçasına, ilk günkü heyecanlarını kaybetmeden çalışmalarını istedi. 

Planlı ve programlı çalışmanın başarıya ulaşmadaki önemine de değinen İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, okul Müdürlerine tavsiye ve önerilerde bulunurken okul/kurum müdürleri de talep ve önerilerini dile getirdiler. 

Okul/kurum müdürlerimizle gerçekleştirilen toplantının ardından İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Ünye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek, değerlendirmelerde bulundu. Ünye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünde yapılan değerlendirmenin ardından Ünye ilçemizde eğitim yatırımlarımız kapsamında devam eden yatırımlarla ilgili bilgi alarak, devam eden eğitim yatırımlarımıza ait inşaat alanlarında incelemelerde bulundu.

 

06-02-201806-02-201806-02-201806-02-201806-02-201806-02-2018

 

 

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.