ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ İlçe Ziyaretlerine Çaybaşı ile Devam Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ İlçe Ziyaretlerine Çaybaşı ile Devam Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ilçe ziyaretleri kapsamında Çatalpınar İlçesine yaptığı ziyaretin ardından Çaybaşı ilçesini ziyaret ederek, Müdürlüğümüze bağlı okul/kurum müdürleri ile bir araya geldi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Çaybaşı ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette, Çaybaşı İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Hasan GÜNEŞ tarafından karşılanırken, ilk olarak İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, ilçenin eğitim öğretim durumu hakkında bilgi aldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ başkanlığında gerçekleştirilen ve Çaybaşı İlçe Millî Eğitim Müdürü Hasan GÜNEŞ’in açılış konuşmasının ardından başlayan toplantıda, 1. kanaat döneminin değerlendirilmesi, yapılacak eğitim öğretim faaliyetlerinin planlanması, yürütülen projeler, inşaat ve yatırımlar ile ilgili konularda istişarelerde bulunuldu.

Fatsa ilçesinde gerçekleştirilen toplantı münasebetiyle ilimiz genelinde görev yapan okul müdürleri ile bir araya gelen ve tanışma fırsatı bulduğunu belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ "Eğitim bir gönül işidir. Okul ve kurumlarda birlik ve beraberliğin, istişarenin, personel, öğrenci ve veliye değer vermenin, ekip ruhu oluşturmanın eğitimin seviyesinin yükselmesinde etkisi yüksektir." diye konuştu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ilçedeki eğitim ve öğretim ile ilgili beklentilerini dile getirerek, "Okullarımızda öğretimin yanı sıra çocuklarımıza vereceğimiz eğitimde son derece önemlidir. Eğitimde temel felsefemiz iyi insan yetiştirmektir. İnşallah önümüzdeki günlerde tüm okullarımızı ziyaret ederek varsa eksiklikleri tespit edip, eğitim gören çocuklarımızın nitelik bakımından daha iyi noktalara taşınması için ne gerekiyorsa yapacağız" dedi.

Planlı ve programlı çalışmanın başarıya ulaşmadaki önemine de değinen İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, okul Müdürlerine tavsiye ve önerilerde bulunurken okul/kurum müdürleri de talep ve önerilerini dile getirdiler.

09-11-201809-11-201809-11-2018

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.