ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Kitap Yazma Komisyonu ile Biraraya Geldi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Kitap Yazma Komisyonu ile Biraraya Geldi

Bakanlığımız Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen, 2018 -2019 eğitim öğretim yılına hazırlık olarak, Almanca 4-5, Fransızca 4-5 ve Türkçe 7. sınıf ders kitaplarının yazımı, ilimizde görevli öğretmenler tarafından oluşturulan komisyonlarca tamamlanmış olup; Talim Terbiye Kuruluna sunulmak üzere Bakanlığımıza teslim edilmiştir.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, 2018 -2019 eğitim öğretim yılına hazırlık kapsamında kitap yazma komisyonuna katılan üyeler ile biraraya gelerek istişarede bulundu. İlimiz taslak ders kitapları yazımı komisyon başkanı Şube Müdürümüz Ercan ZENGİN’in de hazır bulunduğu toplantıda, Şube Müdürümüz Ercan ZENGİN,” öncelikle geçmişten bu yana komisyonda görev yapan birlikte çalıştığımız bütün komisyon üyelerimize gösterdikleri cesaret, yaptıkları gayretli ve özverili çalışmaları için çok teşekkür ediyorum. İlimiz kitap yazımı konusunda Bakanlığımız adına önemli bir görev üstlendiğini, Ordu ilinin bu konuda artık bir merkez olarak görülebileceğini belirtti. Konuşmasında, son olarak İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ‘a, 2017-2018 eğitim öğretim yılında Temel Şubesinden sorumlu Mustafa ÖZTÜRK’e komisyon üyelerine ve komisyona katkısı olan Temel Eğitim Şubesinde görev yapan Şeflere, çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kitap yazma komisyonu ile gerçekleştirilen istişare toplantısında konuşma yapan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ konuşmasında, “Kitap yazım çalışmalarının Bakanlığımız için önemli bir görev olduğunu,  bu görevin hep birlikte en iyi şekilde tamamlandığını dile getirdi. Kitap yazımında bütün komisyon üyelerimizi tebrik ediyorum diyen İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, elbette çalışma aşamalarında bir takım zorluklarımız olmuştur. Bu zorlukların üstesinden gelerek görevi tamamlayan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, öğretmenlere talep ve önerilerini dinleyerek değerlendirmelerde bulundu.

31-08-201831-08-2018

 

 

 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.