ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Gölköy İlçesine Ziyarette Bulundu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Gölköy İlçesine Ziyarette Bulundu

İlçe, okul/kurum ziyaretlerini sürdüren İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde görmeye devam ederken, 2020-2021 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte Gölköy ilçesini ziyaret ederek, ilçede yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri, onarım ve tadilat çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, beraberinde İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Cevat BİNGÖL ile gerçekleştirdiği Gölköy ilçe ziyaretinde eğitim yatırımlarımız, okulların fiziki ve eğitim durumu ile ilgili yerinde incelemelerde bulundu. İlçe Millî Eğitim Müdürü Özgür Devrim ÇELENK'in hazır bulunduğu ilçe ziyaretinde ilçede yapılan faaliyetlerle ilgili bilgi alarak, değerlendirmelerde bulunan Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, okul müdürlerinden ve idarecilerden yapılan ve planlanan onarım, tadilat çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.

Okul ziyaretlerinde, yapılması gerekenlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, deprem tahkiki sonrası yıkım kararı verilen okullarda incelemelerde bulunarak planlanan çalışmalarla ilgili bilgilendirme yaptı.

24-09-202024-09-202024-09-2020

 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.