ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN "Ben Her Gün Varım Projesi" Açılış Törenine Katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN, Ordu Kültür Sanat Merkezinde yapılan "Ben Her Gün Varım Projesi" açılış törenine katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN, Genç Düşler Atölyesi Derneği koordinesinde Ordu Üniversitesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Altınordu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Dr. M. Hilmi Güler Bilim ve Sanat Merkezi,  Deniz Yıldızı Zihinsel Engelliler Derneği ve Ordu Plastik Sanatlar Derneği ortaklağında zihinsel engelli gençlerin sosyal hayata katılımı ve farkındalıklarının arttırılması için hazırlanan, Ordu Kültür Sanat Merkezindeki "Ben Her Gün Varım Projesi" açılış törenine katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN, proje açılış töreninde yaptığı konuşmasında projede emeği geçen herkese teşekkür etti. İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN´a, İl Milli Eğitim Müdürlüğünün projeye vermiş olduğu destekten dolayı  Genç Düşler Atölyesi Derneği tarafından bir teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Ayrıca İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN, Ordu Kültür ve Sanat Merkezindeki tiyatro gösterisini izlemek için gelen anasınıfı öğrencileriyle de bir süre sohbet etti.

BEN HER GÜN VARIM PROJESİBEN HER GÜN VARIM PROJESİBEN HER GÜN VARIM PROJESİBEN HER GÜN VARIM PROJESİBEN HER GÜN VARIM PROJESİBEN HER GÜN VARIM PROJESİBEN HER GÜN VARIM PROJESİBEN HER GÜN VARIM PROJESİBEN HER GÜN VARIM PROJESİ

 

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.