ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN Ulubey İlçesindeki Okullarda İncelemelerde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fahri ZAİMOĞLU ve Şube Müdürü Mustafa ÖZTÜRK ile birlikte Ulubey İlçesindeki okullarda incelemelerde bulunarak, Prof. Dr. Aytaç AÇIKALIN tarafından verilen konferansa katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN Ulubey İlçesindeki Okullarda İncelemelerde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fahri ZAİMOĞLU ve Şube Müdürü Mustafa ÖZTÜRK ile birlikte; İlimiz Ulubey İlçesinde bulunan Aydınlar İlkokulu/Ortaokulu, Ulubey Anadolu Lisesi, Ulubey Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi, Ulubey İmam Hatip Ortaokulu ve Ulubey Anadolu İmam Hatip Lisesi Pansiyonunda incelemelerde bulunarak onarımları yerinde inceledi.

Ayrıca; İl Millli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN Aydınlar İlkokulu-Ortaokulu bahçesine Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yapıtırılan spor alanında ve çevre düzenlemesinde incelemelerde bulunarak, söz konusu spor alanın okula kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN sonrasında Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aytaç AÇIKALIN tarafından Ulubey Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğü Toplantı Salonunda verilen "Eğitimde Çok Şey Değişiyor Öğretmenim" konulu konferansa katıldı.

 

 

Aydınlar İlkokulu-Ortaokulu Spor Alanı, Çevre Düzenlemesi ve Onarımıaydınlar ilkoklu-ortaokuluaydınlar ilkoklu-ortaokuluaydınlar ilkoklu-ortaokuluaydınlar ilkoklu-ortaokuluaydınlar ilkoklu-ortaokuluaydınlar ilkoklu-ortaokulu

 

Ulubey Anadolu Lisesi Ziyareti

 

ulubey anadolu lisesiulubey anadolu lisesi

 

 

..

 

..

 

Ulubey Mesleki ve Teknik Eğtim Merkezi Ziyareti


ulubey metem...


Ulubey İmam Hatip Lisesi Pansiyonu Onarımı


ihl pansiyonihl pansiyonihl pansiyonihl pansiyon.


 


...


 

Ulubey İmam Hatip Ortaokulu Onarım


ulubeyulubeyulubey...


"Eğitimde Çok Şey Değişiyor Öğretmenim" Konulu Konferans


ulubeyulubeyulubeyulubey

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.