ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN Vali Bey´ in İlçe Ziyaretlerine Katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN, Vali Bey´ in Ulubey, Gürgentepe ve Gölköy İlçe ziyaretlerine katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN Vali Bey´ in İlçe Ziyaretlerine Katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN, Vali Bey´ in Ulubey, Gürgentepe ve Gölköy İlçe ziyaretlerine katılarak ilçelerdeki eğitim durumu, okulların fiziki yapısı ile devam eden ve yapılması planlanan eğitim yatrımları ile ilgili bilgi verdi.

Sayın Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU Ulubey İlçesinde; Ulubey İlkokulu-Ortaokulu’nu ziyaret etti. Ulubey İlkokulu-Ortaokulu Müdürü Zeki FİDAN, okulda yürütülen etkinlikler, spor faaliyetleri ve projeler hakkında da Vali İrfan BALKANLIOĞLU’na bilgiler verdi. FİDAN, Ulubey Kitapseverler Platformu’nun destekleriyle okul tarafından yürütülen “Sevginizi ve Özleminizi Kitaplarda Yaşatın” projesinin tanıtımını yaptı. Daha sonra DOKA’nın katkılarıyla Ordu genelinde yürütülen ’Zekamız Geleceğimiz” projesi kapsamında gerçekleştirilen zeka oyunları yarışmasında Ordu il birinciliğini elde eden Ulubey Ortaokulu öğrencileri Melike YEŞİLTAŞ, Didem GENÇ ve Ayhan AYSOY’a, Vali İrfan BALKANLIOĞLU tarafından ödülleri verildi.

Sayın Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU ve beraberindeki heyetle birlikte, İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, sonrasında Gürgentepe ve Gölköy İlçelerinde ziyaretlerde bulundu.

 

ulubeyulubeyulubeyulubeyulubeyulubey


GÜRGENTEPEGÖLKÖYGÖLKÖYGÖLKÖYGÖLKÖY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.