ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, İstişare ve Değerlendirme Toplantılarına Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, İstişare ve Değerlendirme Toplantılarına Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüz idarecileri ile biraraya gelerek, “2023 Eğitim Vizyonu” ve “Cumhurbaşkanlığı 100 Günlük Eylem Planı Doğrultusunda Yapılacak Çalışmalar” konusunda değerlendirmelerde bulundu.

Toplantı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ın 2023 Eğitim Vizyon Belgesi ile ilgili fikirlerini dile getirmesi ile başlarken, aynı zamanda değerlendirme, öneri ve açıklamalarla devam etti. Toplantıda beklentilerini dile getirirken, “Cumhurbaşkanlığı 100 Günlük Eylem Planı Doğrultusunda Yapılacak Çalışmalar” konusuna da değinen İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ,  ilimizde yapılacak çalışmalar konusunda neler yapılması gerektiği konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

Altınordu Büyükşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Teras Katı’nda gerçekleştirilen toplantıda, ayrıca 2018-2019 eğitim öğretim yılında yapılan eğitim öğretim faaliyetleri değerlendirilirken, yürütülen projeler, inşaat ve yatırımlar ile onarımlar ve donatım konularında da istişarelerde bulunuldu. Ayrıca; İlçelerimizin öğretmen ihtiyacı, okullarımızın akıllı tahta kullanım durumu,  okullarda bulunan atölye ve kütüphanelerin daha etkin ve verimli kullanılması konularına da değinildi.

Toplantıda; Müdürlüğümüz idarecileri, sorumlu oldukları birimlerle ilgili bilgilendirmede ve değerlendirmede bulundular. Yapılması gereken iş ve işlemlerle ilgili bilgi verirken, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, eğitim öğretim ile ilgili beklentilerini dile getirerek, "Okullarımızda öğretimin yanı sıra çocuklarımıza vereceğimiz eğitimde son derece önemlidir. Yarınlarımızın teminatı olan öğrencilerimizin bilimsel, ahlaki ve manevi yönden gelişimlerine katkı sağlayacak her türlü faaliyetleri gerçekleştirmek için çalışmaya devam etmeliyiz. Bu bağlamda bir ekip ruhuyla çalışıp, amaca ulaşmak adına her türlü fedakârlığı yapmamız gerekir.” dedi.

Toplantıda, önemli notlar aldığını dile getiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, toplantı sonrası yapılacaklar konusunda talimatlarda bulunurken, Müdürlüğümüz idarecilerinden değerlendirmeler alarak, yapılacak iş ve işlemler ile yürütülen ve planlanan faaliyetler konusunda talimatlarda bulundu.

10-12-201810-12-201810-12-201810-12-201810-12-201810-12-2018

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.