ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Tam Gün Tam Yıl Eğitim Uygulaması Toplantısına Katıldı.

İl Milli Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Ömer DEMİRÖZ, Fahri ZAİMOĞLU ve Şube Müdürü Abdurrahman ÇAKIR  ile birlikte tam gün ve tam yıl eğitim uygulaması komisyonu toplantısına katıldı.
İl Milli Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Tam Gün Tam Yıl Eğitim Uygulaması Toplantısına Katıldı.

İl Milli Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Ömer DEMİRÖZ ve  Fahri ZAİMOĞLU ile birlikte Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda Müdürlüğümüz Şube Müdürü Abdurrahman ÇAKIR başkanlığında yapılan 2014-2015 eğitim öğretim yılında tam gün ve tam yıl eğitim uygulaması kapsamına alınacak mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarının değerlendirme komisyonu toplantısına katıldı.

Söz konusu komisyon toplantısında, komisyon üyeleri Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdür V. Osman TOPKAYA, Boztepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa SET, Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürü İrfan ESEN, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lİsesi Müdürü Sevim BİLGİN ve Altınordu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Gökhan MELİKOĞLU, Zuver Kaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Baş Yardımcısı Adil ŞAHİN ´de hazır bulundular.

 

 TAM GÜN TAM YIL TOPLANTISITAM GÜN TAM YIL TOPLANTISITAM GÜN TAM YIL TOPLANTISI

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.