ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN´ın Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Ortak Sınav Mesajı

İl Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN´ın Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş  Ortak Sınav Mesajı

Değerli meslektaşlarım;

 

29-30 Nisan 2015 tarihlerinde ilimiz genelinde 178 okulumuzda, 984 salonda 11.408 öğrencimiz Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş 8. Sınıf Ortak Sınavlarına katılacaktır.

 

Kıymetli öğretmen arkadaşlarım;

Sınav günü görevli olduğunuz salonlarda, öğrencilerimizin dikkatini dağıtacak şekilde ses çıkaran ayakkabılar giyilmemesi, onlarla sınav psikolojisini olumlu yönde etkileyecek şekilde  iletişim kurulması gibi konularda azami hassasiyet göstermenizi rica ediyorum. Unutmayalım ki onlar hepimizin evladı ve geleceğimizin teminatıdır. Bu bağlamda; göstereceğiniz hassasiyet ve duyarlılıktan ötürü şimdiden sizlere teşekkür ediyorum.

 

Sevgili öğrenciler;

Ortaöğretim hayatınızın başlangıç noktası olacak bu sınavda bir yıl boyunca verdiğiniz emeğin karşılığını alacaksınız. Sizlerin başarısı bizlerin övünç kaynağıdır. Sizlerden sınav öncesinde heyecanlanmamanızı, sınav süresini etkin ve verimli kullanmanızı istiyorum. Vatanımızın sizlere olan güveni ile omuzlarınızda taşıdığınız yükü paylaşıyor, hepinizi gözlerinizden öpüyorum.

Tüm meslektaşlarıma kolaylıklar ve öğrencilerimize başarılar dilerim. 28/04/2015

 

 

Nevzat TÜRKKAN 

Ordu Milli Eğitim Müdürü

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.