ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizden, Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’a Ziyaret

İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizden, Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’a Ziyaret

Gölköy ve Kumru İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü İdarecileri ile birlikte Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ı makamında ziyaret etti.

Gölköy İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Nihat ÖZTÜRK ile Kumru İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Suat EVİN ilçe şube müdürleri ve okul müdürleri ile beraber, Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun ve başarı dileklerini ilettiler. Ziyarette, Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Gölköy ve Kumru ilçelerimizin eğitim-öğretim faaliyetleri, yürütülen projeler, inşaat ve yatırım konularında, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Nihat ÖZTÜRK ve Suat EVİN başta olmak üzere idarecilerden bilgi aldı. İlçelerimize ziyaret gerçekleştireceğini belirten Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, hayırlı olsun temennileri ve başarı dilekleri için İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü idarecilerine teşekkür etti.

24-01-201824-01-2018

 

 

 

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.