ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstihdam Yolunda Avrupa´ da

    2014 Yılı Erasmus+ Mesleki Eğitim Hareketlilik projeleri kapsamında Akkuş Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından hazırlanan “İstihdam Yolunda Avrupa´ da” adlı proje Ulusal Ajans tarafından desteklenmeye değer görülmüştür.    
İstihdam Yolunda Avrupa´ da

 

         Akkuş Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Arı Yetiştiriciliği ile Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçiliği konusunda hazırlamış olduğu “İstihdam Yolunda Avrupa´ da” adlı projesi Ulusal Ajans tarafından desteklenmeye değer görülmüştür.

 

Proje kapsamında Arı Yetiştiriciliği alanında eğitim almak için Macaristan’a,  Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçiliği alanında eğitim almak için ise Çek Cumhuriyetine hareketlilikler gerçekleştirilecektir.

 

Vatandaşların proje konularında bilgi, görgü ve becerilerini geliştirerek bu alanlarda Avrupa’daki yöntem ve teknikleri öğrenmelerini sağlamayı amaçlayan proje kapsamında 12’şer kişilik ekiplerle 14 gün Macaristan ve Çek Cumhuriyeti ‘nde gerçekleştirilecek faaliyetlere katılacaklardır.

 

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.