ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kabataş Alankent İhsan Yaşar Anaokulu Törenle Açıldı.

Sayın Valimiz İrfan BALKANOĞLU´nun ve davetlilerin katılımıyla İlimiz Kabataş İlçesi Alankent Mahallesindeki İhsan Yaşar Anaokulu törenle açıldı.
Kabataş Alankent İhsan Yaşar Anaokulu Törenle Açıldı.

 İlimiz Kabataş İlçesi Alankent Mahallesinde daha önce karakol olarak kullanılan ve hayırsever işadamı Yusuf YAŞAR tarafından onrımı yapılan İhsan Yaşar Anaokulu Sayın Valimiz İrfan BALKANOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN, protokol üyeleri ve davetlilerin katılımıyla törenle açıldı. 


3 derslikli ve 40 öğrencinin öğrenim gördüğü İhsan Yaşar Anaokulu’nun açılış kurdelesini kesen Sayın Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU, “Bu okulumuzda öğrencilerimiz güzel eğitimler alacak. Hayırsever işadamı Yusuf YAŞAR’a böyle bir okulu kazandırdığı için çok teşekkür ediyorum. Hayırseverlerimizin sayısının artmasını diliyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Sayın Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN ve diğer protokol üyeleri açılış sonrası Anaokulunu gezerek öğrencilerle sohbet etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN," hayırsever işadamı Yusuf YAŞAR´ a eğitim öğretime kazandırmış olduğu okul binasından dolayı teşekkür ederek, okulun Kabataşlılara ve Ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diledi."

 

ALANKENT İHSAN YAŞAR ANAOKULUALANKENT İHSAN YAŞAR ANAOKULUALANKENT İHSAN YAŞAR ANAOKULUALANKENT İHSAN YAŞAR ANAOKULUALANKENT İHSAN YAŞAR ANAOKULU

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.