ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kalfalık ve Ustalık Teorik E- Sınav Kılavuzu Değerlendirildi

Kalfalık ve Ustalık Teorik E- Sınav Kılavuzu Değerlendirildi

Kalfalık ve ustalık teorik e- sınav kılavuzu ile ilgili iş ve işlemlerin görüşüldüğü değerlendirme toplantısı, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Fahri ZAİMOĞLU başkanlığında gerçekleştirildi.

Müdürlüğümüze bağlı Ölçme Değerlendirme Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıya, Müdürlüğümüz Mesleki ve Teknik Eğitim Şubesinden Sorumlu Müdür Yardımcımız Fahri ZAİMOĞL, Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Şubesinden sorumlu Şube Müdürümüz Tuncay ZORBA, Özel Öğretim Kurumları Hizmetleri Şubesinden sorumlu Şube Müdürümüz Hasan BÜYÜKBAŞ, Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Ercan ÖZTÜRK, Fatsa Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Abdullah AKKAYA ve Ünye Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin DEMİR, Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Fatih GÜNGÖR katıldı.

Toplantıda, kalfalık/ustalık teorik sınavlarının ilk defa e-sınav olarak yapılması kapsamında, çalışma takviminin incelenmesi, değerlendirilmesi yapılırken, sınavın yapılmasına yönelik esaslar konusunda istişarelerde bulunuldu.

05-11-2019

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.