ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurban Bayramı Mesajı.

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Kurban Bayramı Mesajı.

Kalplerin dostluk, kardeş­lik, sevgi saygı, acıma, yardımseverlik ve dayanışma duyguları ile dopdolu olduğu, nefretlerin eridiği, kinlerin  yok olduğu; düşmanlıkların, dargınlıkların sona erdiği, gurbet yolu gözleyen ana babaların  bayram vesilesiyle yüreklerine su serpildiği, akraba ve dostların, komşu ve iş arkadaşlarının ziyaret edilip güzel duyguların  yaşandığı   Kurban Bayramını hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz.

      Dua edelim ki  Yüce Allah’ın rızasını kazanmak için kutlanan bayram sevgisi, tüm insanlığın kalplerinden küskünlükleri, dargınlıkları alıp götürsün. Yerinde sev­gi çiçekleri açsın. Ne mutlu, kurbanlarla beraber kalplerindeki husumet duygularını da kurban ederek ruhla­rını temizleyebilenlere!

 

       Bu  vesile ile tüm yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin, çalışanlarımızın, velilerimizin ve öğrencilerimizin  Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, bayramınızı ailenizle ve tüm sevdiklerinizle beraber geçirmenizi, ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm dünyaya özellikle son zamanlarda daha da çok ihtiyaç duyulan sevgi, barış ve huzur getirmesini diler saygı ve sevgilerimi sunarım.


KURBAN BAYRAMI MESAJI

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.