ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LYS Türkiye Birincisi Ordu Fen Lisesi Öğrencisi Sefa Can MEDİN Ödüllendirildi.

LYS Türkiye Birincisi Ordu Fen Lisesi Öğrencisi Sefa Can MEDİN Ödüllendirildi.

Ordu Kültür Sanat Merkezi (OKSM)’nde gerçekleştirilen ve 2014 Lisans Yerleştirme Sınavı’nda Türkiye birincisi olan Ordu Fen Lisesi  öğrencisi Sefa Can MEDİN için düzenlenen ödül törenine, Vali İrfan BALKANLIOĞLU, Altınordu Belediye Başkanı Engin TEKİNTAŞ, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN, İl Kültür ve Turizm Müdürü Uğur TOPARLAK, Final Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim TAŞELİ, Ordu Final Dergisi Dershanesi Yönetim Temsilcisi Barbaros BAŞKAN, Final Dergisi Ordu, Sinop, Samsun, Giresun, Trabzon, Gümüşhane, Artvin ve Rize dershaneleri yöneticileri ve öğretmenleri katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN, 2014 LYS sınavlarında 4 alanda birden Türkiye birincisi olan Ordu Fen Lisesi öğrencisi Sefa Can MEDİN’i tebrik ederek, başarılarının devamı diledi.


FİNAL DERSHANESİ ÖDÜL TÖRENİFİNAL DERSHANESİ ÖDÜL TÖRENİFİNAL DERSHANESİ ÖDÜL TÖRENİFİNAL DERSHANESİ ÖDÜL TÖRENİFİNAL DERSHANESİ ÖDÜL TÖRENİ

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.