ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ´ ın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı.

Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ´ ın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı.

Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren, millet olma iradesini ve kardeşliği en üst düzeyde hissettiren, kırgınlıkları affettiren bayramlar, mutluluk ve huzur dolu bir ortam meydana getirmeleri ile inanç ve kültür medeniyetinin en temel unsurlarındandır.

Bayramlar, ibadet görevlerimizi yerine getirmenin yanı sıra dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma günleridir. Dua edelim ki  Yüce Allah’ın rızasını kazanmak için kutlanan bayram sevgisi, tüm insanlığın kalplerinden küskünlükleri, dargınlıkları alıp götürsün. Yerinde sev­gi çiçekleri açsın. Ne mutlu, kurbanlarla beraber kalplerindeki husumet duygularını da kurban ederek ruhla­rını temizleyebilenlere!

Bu  vesile ile tüm yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin, çalışanlarımızın, velilerimizin ve öğrencilerimizin  Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, bayramınızı ailenizle ve tüm sevdiklerinizle beraber geçirmenizi, ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm dünyaya özellikle son zamanlarda daha da çok ihtiyaç duyulan barış, sevgi ve huzur getirmesini diler saygı ve sevgilerimi sunarım.

 

 

Dr. Şaban KARATAŞ

Millî Eğitim Müdürü

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.