ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş muhtarlar toplantısına katıldı.

Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş muhtarlar toplantısına katıldı.

İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda muhtarların şikayet, talep ve önerilerini dinlemek üzere gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı Ordu Valimiz Sayın İrfan Balkanlıoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.  

Vali İrfan Balkanlıoğlu başkanlığında, Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen muhtarlar toplantısına,  Vali Yardımcısı Mehmet Erhan Türker, Vali Yardımcısı ve Altınordu Kaymakamı  Niyazi Erten,  Vali Yardımcısı  ve Perşembe Kaymakamı Ahmet Arık, Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş ,bazı daire müdürleri, ilçe protokol mensupları ile Gülyalı, Gürgentepe, Perşembe ve Kabadüz ilçelerinin muhtarları katıldı.

 
İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş Gülyalı, Gürgentepe, Perşembe, Kabadüz  ilçe muhtarlarının eğitim-öğretim konusunda talep ve önerilerini dinledi..İlçe muhtarlarının sorun, öneri ve talepleri değerlendirilmek üzere toplantı sona erdi.


15-12-201615-12-201615-12-2016

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.