ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ Ünye’de Kitap Dağıtım Törenine Katıldı.

Müdürlüğümüz ile Ünye El Ele Derneği arasında  gerçekleştirilen protokol kapsamında kitap dağıtım etkinliği gerçekleştirildi.  
Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ Ünye’de Kitap Dağıtım Törenine Katıldı.

                Müdürlüğümüz ile Ünye Elele Derneği arasında gerçekleştirilen işbirliği protokolü kapsamında toplanan kitapların dağıtımı gerçekleştirildi.  

                Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirilen kitap dağıtım törenine Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin GÜNEY, Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ, Üniversite Dekanı Mustafa SAKAL,  Borsa başkanı Mustafa USLU, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Durmuş ZOR,  Ünye Elele Derneği Başkanı Adem ATİK, Ünye El Ele Derneği Onursal Başkanı Hasan Basri DURAK, Ünye İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Tamer UYSAL, Altınordu İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Hasan ACU, İkizce İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aykut FİDAN, Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mustafa TEMİZ, Ünye okul müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.  

                Müdürlüğümüz ile Ünye Elele Derneği arasında gerçekleştirilen işbirliği protokolü kapsamında edinilen kitaplarla ihtiyaç sahibi okullara ve aşevine kütüphane yapılmasına karar verilmişti. Bu kapsamda Ünye’de bulunan liselere toplam 2000 adet kitap dağıtılırken bu kitapları öğrencilerde bir ay içerisinde okuyup Çaybaşı ve İkizce kırsalında bulunan kardeş okuluna hediye etme kararı alındı. Ayrıca Programda “ Gençler El Ele Okuyor Kütüphaneler Zenginleşiyor ”adlı etkinlik kapsamında kitaplar öğrencileriyle buluştu. 

                Programda El Ele Derneği Başkanı Adem ATİK “Gençler El Ele Okuyor Kütüphaneler Zenginleşiyor” projesi kapsamında çalışma ve koordinasyon imkanı sağlayan Kaymakamımız Ümit Hüseyin Güney’e, bizi bu kampanyaya teşvik eden kitapların seçiminde bize yardımcı olan İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ’a, kitapların temin edilmesinde her türlü desteği sağlayan El Ele Derneği onursal başkanı hayırsever işadamı Hasan Basri DURAK’ a teşekkür ediyoruz ” dedi. 

                 Program sonunda günün anısına protokol üyeleri tarafından fidan dikildi.

 

08-05-201708-05-201708-05-201708-05-201708-05-201708-05-201708-05-201708-05-2017

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.