ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş’ı Ünye İnönü İlkokulu Müdürü Veysel Sadan ve Sınıf Öğretmeni Songül Akkaya makamında ziyaret etti.

Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş’ı Ünye İnönü İlkokulu Müdürü Veysel Sadan ve Sınıf Öğretmeni Songül Akkaya makamında ziyaret etti.

                  Ünye İnönü İlkokulu Müdürü Veysel Sadan ve Sınıf Öğretmeni Songül Akkaya Millî Eğitimi Müdürümüz Dr. Şaban Karataş’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Sınıf Öğretmeni Songül Akkaya Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünün 81 ilden 81 Öğretmen Projesi kapsamında Konya’da düzenlenen Şeb-i Arus törenlerine Ordu İlini temsilen katıldığını belirterek bilgi verdi. 

                  Sınıf Öğretmeni Songül Akkaya Konya’da gerçekleştirilen proje faaliyetleri sırasındaki izlenimlerini Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş ile paylaşarak ziyaret esnasında Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş’a Konya’da gerçekleştirilen 81 ilden 81 Öğretmen Projesi kapsamında katıldığı toplantıdan hatıra olarak Tablo hediye etti ve beraberinde sınıf öğretmeni Songül Akkaya kendi öğrencilerinin her yıl çıkardığı kitap ve dergiyi sundu. 

                  Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş ziyaretten dolayı teşekkür etti ve Ünye İnönü İlkokulu Müdürü Veysel Sadan ve Sınıf Öğretmeni Songül Akkaya’ya başarılar diledi.

 

22-12-201622-12-201622-12-2016

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.