ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ’ın 8. Sınıf Merkezi Ortak Sınavı (TEOG) Mesajı

Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ 26-27 Nisan 2017 Tarihlerinde 8. Sınıf 2. Dönem Merkezi Ortak Sınavına (TEOG) Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi.
Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ’ın 8. Sınıf  Merkezi Ortak Sınavı (TEOG) Mesajı

          Geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimize, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları Merkezi Ortak Sınavında(TEOG) başarılar dilerim. 

          Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin bu önemli sınavda başarılı olacaklarına inancım tam olmakla birlikte Merkezi Ortak Sınavını, (TEOG) öğrencilerimizin ‘hayat sınavı’ gibi görmemeleri de en büyük dileğimdir ve söz konusu sınav her ne kadar önemli olsa da, hayatta hiçbir şey öğrencilerimizin sağlığından daha önemli değildir.

          Milletimize ve Ülkemize hizmet etmelerini arzu ettiğimiz çocuklarımızın stresten ve heyecandan uzak bir şekilde sınava girmeleri durumunda bilgi ve birikimlerini en üst düzeyde yansıtacaklarına inanıyor; öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, Merkezi Ortak Sınavına (TEOG) girecek öğrencilerimize tekrar başarılar diliyorum.

 

Dr. Şaban KARATAŞ

               İl Millî Eğitim Müdürü

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.