ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ ın Göreve Başlama Mesajı

Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ ın Göreve Başlama Mesajı

             09.01.2018 tarihi itibariyle Ordu İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunuyorum.  

Ordu’daki çocuklarımıza eğitim adına hizmet için bir fırsat olarak gördüğüm yeni görevimi devralmaktan onur duyuyor, beni bu göreve layık gören Sayın Bakanlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum. Ordu’da eğitim ve öğretimi özverili çalışmaları ile bugünlere getiren, mesai harcayan benden önceki İl Millî Eğitim Müdürlerimize ve Ordu İl Millî Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına eğitime yaptıkları katkı ve hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. 

 

Ordu İl Millî Eğitim Müdürü olarak görev yapacak olmanın onur ve gururunu yaşarken, üstlenmiş olduğumuz bu yeni görevin sorumluluğunun ne kadar ağır olduğunun da farkındayız. Ordu’ya ve Ordu’muzdaki çocuklarımıza hizmet etmek ve onları en iyi şekilde yetiştirmek adına yürüteceğimiz yeni görevimizde devraldığımız bayrağı daha ileri götürmek için yeni bir heyecan ve ruh ile hizmet edeceğiz. 

 

Ordu’muzun eğitimini daha da yükseltmek ve geliştirmek bilinciyle çalışmalarımızı azim ve gayret içerisinde tüm İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerimiz, okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimizle birlik, beraberlik ve uyum içinde yürüteceğiz. 

 

Millî ve manevi değerlerimize bağlı, çağın gerektirdiği teknolojik ve bilimsel yenilikleri yakından takip eden, sağlıklı ve eğitimli nesiller yetiştirmek birinci görevimiz olacaktır. Çok iyi biliyoruz ki bizler dünyanın en önemli işini yapıyoruz. Bu yüzden kendimizi dünyanın en önemli meslek grubu olarak görüyoruz. Bu kutsal görevimizde geleceğimizin teminatı yavrularımızı parlak ve güçlü yarınlara hazırlamamızda, aynı yolda beraber yürüyeceğimiz tüm mesai arkadaşlarıma başarılar diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

  

                                                                                                                                       Kutlu Tekin BAŞ 

                                                                                                                                    İl Millî Eğitim Müdürü

 

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.