ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN’ın Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Büyük Türk milletinin şanlı tarihindeki en önemli başarılarından biri olan Cumhuriyet´ imizin kuruluşunun 91.yılını kutlamanın haklı gururu,onuru ve sevinci içerisindeyiz. 
Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN’ın Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun şanlı silah arkadaşlarının üstün gayret ve fedakârlıklarla kurdukları Cumhuriyetimizin ilelebet payidar kalması, gelecek nesillerin eğitimli, kabiliyetli, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bireyler olarak yetişmesi hepimizin en büyük hedefi ve arzusudur. 

Bu anlamlı,onurlu  ve büyük günde, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları bizlere vatan yapmak için kendilerini feda eden aziz şehitlerimizi şükran ve rahmetle anıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle;

Saygıdeğer öğretmenlerimizin, sevgili öğrencilerimizin, tüm eğitim camiamızın ve Ordulu hemşerilerimizin Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik eder,selam,saygı ve sevgilerimi sunarım.


Nevzat TÜRKKAN

Ordu İl Milli Eğitim Müdürü

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.