ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ, İnsan ve Medeniyet Hareketi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Mehmet GÜNEY Tarafından İlimizde Verilen Konferansa Katıldı.

Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ, İnsan ve Medeniyet Hareketi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Mehmet GÜNEY Tarafından İlimizde Verilen Konferansa Katıldı.

İnsan ve Medeniyet Hareketi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Mehmet GÜNEY´ in konuşmacı olarak katılımıyla İlimizde "İnsan ve Medeniyet Hareketi" konulu konferans düzenlendi. İlimiz Altınordu İlçesi Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen konferans,  Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU, Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver YILMAZ, Ordu Üniversitesi Rektörümüz Tarık YARILGAÇ, Milli Eğitim Müdürümüz Şaban KARATAŞ, Altınordu Belediye Başkanımız Engin TEKİNTAŞ, idarecilerimiz ve İlimizde görev yapan öğretmenlerin katılımıyla gerçekleşmiştir.

"İnsan ve Medeniyet Hareketi" konulu konferansta, Eğitimcilerin mesleğini en iyi şekilde icra ederek iyi bireylerin yetişmesine olanak sağlamaları gerektiğini aktaran Güney, “Adanmış öğretmenlik, atanmış öğretmenliğe göre çok daha güzel. Ben sizi adanmış öğretmenler olarak görmek istiyorum. Eğer bu ülkede hayrın paydaşı olacaksak bu işin adanmışlıktan geçtiğine inanıyorum. Eğer ki siz bu ülkedeki birleşmenin paydaşı olacaksanız son kale olan iç kale olan Anadolu’nun ayakta olabilmesi için siz eğitimcilerin gayretlerine çok ihtiyacımız var” diye konuştu.

 

19-02-201619-02-2016
19-02-2016

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.