ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ, Ünye İlçesinde yapılan İmam Hatip Lisesi Müdürleri Aylık Olağan Toplantısına katılmışlardır.

Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ, Ünye İlçesinde yapılan İmam Hatip Lisesi Müdürleri Aylık Olağan Toplantısına katılmışlardır.

Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ, Müdür Yardımcımız Fahri ZAİMOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa ERDEM, Şube Müdürümüz Yusuf ÜTÜ ve İmam Hatip Lisesi Müdürleri katılımıyla Ünye İlçemisinde yapılan İmam Hatip Lisesi Müdürleri Aylık Olağan Toplantısına katıldı.

 

Milli Eğitim Müdürümüz Dr.Şaban KARATAŞ, yaptığı konuşmasında; “İmam Hatip Lisesi meslek dersleri öğretmenlerinin mesleki formasyon açısından kendilerini geliştirmelerinin önemli olduğunu, bu bağlamda İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yapılacak olan çalışmalara kaynak olmak üzere İmam Hatip Lisesi Müdürlerinin meslek dersleri öğretmenleri ile istişare yapması gerektiğini ifade etti. Yapılacak olan bu istişarelere öğretmenlerin hangi alanlarda kendilerini geliştirmeye ihtiyaç duyduklarının belirlenmesi devamında alınacak tedbirlerin neler olduğu hususunda çözüm önerilerini beklediğini, bu konuda İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Değerler Eğitimi başta olmak üzere meslek dersleri öğretmenlerinin mesleki formasyonun iyileştirilmesi için hizmetiçi eğitim ve kurslar düzenlenerek çalışma yapılacağını belirterek, 2015-2016 eğitim öğretim yılının İmam Hatip Liseleri Açısından sorunsuz bir şekilde başlamasında emeği geçen okul müdürlerine teşekkür etti.”
02-12-201502-12-2015 

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.