ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ´tan Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) Mesajı

Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş 10-18 Haziran 2017 tarihleri arasında 5 oturumda gerçekleştirilecek Lisans Yerleştirme Sınavlarına (LYS) katılacak tüm öğrencilere başarılar diledi.
Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ´tan Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) Mesajı

Geleceğimizin Teminatı Sevgili Gençlerimiz; 

Unutmayın ki gireceğiniz tüm sınavlar, başarı yolunda yalnız birer basamaktır ve sınavınız nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın hiçbir sınav asla sizin değerinizi belirlemeyecektir. Uzun ve yorucu bir süreçte büyük bir azim ve özveriyle bu sınava hazırlandınız ve elinizden gelen gayreti gösterdiniz. Stresten uzak, dinlenmiş ve olumlu düşünceler içerisinde gireceğiniz bir sınavda daha başarılı olacağınızı unutmayın. Sınav günü sürecinizi olumsuz etkilememesi açısından da zamanı doğru değerlendirmeli, tüm tedbirlerinizi almalı ve sınava geç kalma riskini ortadan kaldırmalısınız." 

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin bu önemli sınavda başarılı olacaklarına inancım tam olmakla birlikte Lisans Yerleştirme Sınavını (LYS) öğrencilerimizin ‘Hayat Sınavı’ gibi görmemeleri de en büyük dileğimdir. Söz konusu sınav her ne kadar önemli olsa da, hayatta hiçbir şey öğrencilerimizin sağlığından daha önemli değildir. Öğrencilerimizin bu duygu ve düşüncelerle stresten ve heyecandan uzak bir şekilde sınava girmeleri durumunda bilgi ve birikimlerini en üst düzeyde yansıtacaklarına inanıyor, Lisans Yerleştirme Sınavlarına (LYS) girecek tüm gençlerimize başarılar diliyorum. 

Değerli Öğretmenlerimiz 

"Zorluklar içinde sabırla, fedakarlıkla çok önemli çalışmalar yapmanın mücadelesini veriyorsunuz. Çocuklarımızın daha önceki sınavlarda olduğu gibi huzurlu ve güvenli bir ortamda sınava girmelerini sağlayacaksınız. Hepinizi tebrik ediyor, gösterdiğiniz fedakarlıktan dolayı size teşekkür ediyorum. Bu vesileyle öğrencilerimizin yetişmesinde çeşitli katkılarda bulunan, onlara emek ve desteklerini sunan tüm öğretmenlerimize, idarecilerimize ve ailelerine teşekkür ediyor, sınava girecek olan tüm öğrencilerimize ve gençlerimize tekrar başarılar diliyorum."

 

 


                                                                                                                                                                                                                                                              Dr. Şaban KARATAŞ

                                                                                                                                                                                                                                                        Millî Eğitim Müdürü

 

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.