ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz Maarif Müfettişleri İle İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Müdürlüğümüz Maarif Müfettişleri İle İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ başkanlığında yapılan toplantıya, Maarif Müfettişleri Başkanı Temel ŞENER ve maarif müfettişleri katıldı.

Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Maarif Müfettişleri Birimi’nde görev yapan Maarif Müfettişleri ile yürütülen çalışmalara ilişkin genel değerlendirme yapıldı, çalışmaların niteliğinin arttırılması hususunda Maarif Müfettişleri’nin teklifleri değerlendirildi.

 

Maarif müfettişlerine eğitim öğretim yılı ile ilgili beklentilerini ve hedeflerini aktaran İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, “Eğitim kalitesini ve başarısını yükseltmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. Bu çalışmalarda maarif müfettişlerimizin katkısı çok. Yıl boyunca yapmış olduğunuz planlı programlı çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Eğitimimizin kalitesi sizin çalışmalarınızla daha da artacaktır. Hepinize verdiğiniz destek ve itinalı çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ın konuşmasının ardından toplantı gündemi doğrultusunda gündem maddeleri değerlendirilirken, yapılan çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

 

12-04-201812-04-201812-04-201812-04-2018 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.