ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz Personellerine Doğum Günü Kutlamaları

Müdürlüğümüz Personellerine Doğum Günü Kutlamaları

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ın, kurum kültürünü geliştirmek, ekip ruhuyla çalışarak verimi artırmak, birlik, berberlik ve dayanışmayı sağlamak amacıyla başlattığı Müdürlüğümüz Personellerinin doğum gününü kutlamaları devam ediyor.

İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Erol BAŞAR, Müdürlüğümüz İnşaat ve Emlak Hizmetleri Şubesi'nde görev yapan Ömerül Faruk AYDIN'ın, İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Enver HACISALİHOĞLU ise İnsan Kaynakları Atama Şubesi'nde görev yapan İlyas AKTAŞ'ın eğitim ailesi olarak doğum gününü kutladı. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileğinde bulundu.

Müdürlüğümüz personellerini bürolarında ziyaret ederek, sohbet gerçekleştiren ve doğum günlerini kutlayan Müdürlüğümüz Şube Müdürleri "Eğitim ailesi adına emeklerinize ve katkılarınıza teşekkür ediyorum. Günün anısına takdim ettiğimiz hediye ile doğum gününüzü kutluyor, hayat boyu başarı ve mutluluklar diliyorum." dedi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak Doğum Günleri'nin hatırlanmasından duydukları mutluluğu ifade eden Müdürlüğümüz personelleri İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a ve Müdürlüğümüz Şube Müdürlerine teşekkürlerini ilettiler.

18-02-202018-02-202018-02-202018-02-2020

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.