ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ordu Valimiz Sayın İrfan BALKANOĞLU’na Müdürümüzden Öğretmenler Günü Ziyareti

Ordu Valimiz Sayın İrfan BALKANOĞLU’na Müdürümüzden Öğretmenler Günü Ziyareti

 

 

 “24 Kasım Öğretmenler Günü” kutlama programı münasebetiyle İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr.Şaban KARATAŞ ve öğretmenlerimizden oluşan bir gurup, Ordu Valimiz Sayın İrfan BALKANOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.

Sayın Valimiz, tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayarak, ”Öğretmenler, tüm Türkiye’de senede bir günde olsa veya bir hafta da olsa, anılmaya, hatırlanmaya, önemlerine vurgu yapılmaya çalışılıyor, geniş katılımlarla bunu kutluyorlar. Dolayısıyla biz de sevgili öğretmenlerimize ve değerli İl Milli Eğitim Müdürümüze gösterdikleri nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. Biz de eğitime ve öğretime son derece önem veriyoruz. Eğer kalkınmak ve gelişmek istiyorsak, eğitime ve öğretmenlere çok değer vermeliyiz“ diyen Valimiz “Artık Milli Eğitime ayrılan bütçe Milli Savunmaya ayrılan bütçenin çok ötesinde. Eğitim sistemimizde revizyonlar yapılıyor. Geleceğe ümitle bakmamız için gençliğe çok değer vermemiz lazım. O’da öğretmenlerimizin iyi eğitilmesi, donanımlı olması ve sevgi dolu olmasından geçiyor. Çocuklara da bunu aktardıkları zaman gelecekten emin olacağız demektir. Görevi başında şehit olan öğretmenlerimizi de rahmetle anıyoruz” dedi. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr.Şaban KARATAŞ, “24 Kasım Öğretmenler Günü’nü farklı etkinliklerle kutlayacağız. Kutlama programımızı Sayın Valimizi ziyaret ederek başlatmış olduk. Bizleri kabulünden dolayı Sayın Valimize teşekkür ediyoruz. Ordu’nun en ücra köşesinden merkeze kadar bayrağımızı dalgalandıran, geleceğimizi hazırlayan öğretmenlerimiz çok büyük görevler ifa ediyorlar. Sayın Valimizi her zaman yanımızda görmenin bahtiyarlığı içindeyiz” diyerek sözlerini bitirdi. 


23-11-201523-11-201523-11-2015

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.