ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Orman Köyü Ortaokulları Arası Bilgi Yarışması" sonuçlandıGiresun Orman Bölge Müdürlüğü ile Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa organize ettikleri "Orman Köyü Ortaokulları Arası Bilgi Yarışması" İl Finali 20 Mart 2015 Cuma günü Altınordu Atatürk Kültür Merkezi´nde saat 9:30 da yapıldı. Yarışmaya 4 Mart 2015 çarşamba günü beş ilçe merkezindeki elemelerde birinci olan ortaokullarımız katıldı. Yarışma sonucunda; Aybastı Sefalık Ortaokulu birinci, Ünye Şehit İsmail Ustaoğlu Ortaokulu ikinci ve Ulubey Şehit Mithat Eren Ortaokulu üçüncü olarak tamamladı. Yarışmanın birincisi olan öğrencilere dizüstü bilgisayar, ikincilere saat ve üçüncü olan öğrencilerimize mpg4 ile ödüllendirildi. İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Nevzat TÜRKKAN,  bu organizasyonu başarı ile yapmaktan mutluluk  duyduğunu, bu tür etkinliklerin öğrencilerimizin kendilerini ifade etme, özgüvenlerine katkı sağlama ve birbirleri ile kaynaşma sağladığını ifade etti. 

Yarışma sonrasında Giresun Orman Bölge Müdürlüğü tarafından şehir turu, müze ve Boztepe gezisi düzenlendi. Ordu Öğretmenevinde öğlen yemeği verildi.

 

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.