ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

Sayın Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce her ay düzenli olarak yapılmakta olan İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısına katılan Vali İrfan Balkanlıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürlerine bazı mesajlar verdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlerinden, Ordu’daki eğitim kalitesinin artması için çaba göstermelerini isteyen Vali İrfan Balkanlıoğlu, “Eğitim, bizim çok önem verdiğimiz ve üzerinden titizlikle durduğumuz bir konudur. Ordu’daki aileler, çocuklarının iyi bir eğitim alabilmesi için çok büyük özveride ve fedakarlıkta bulunmaktadır. Eğitim camiasının başında olan kişiler olarak sizler de bu beklentiye uygun olarak bulunduğunuz ilçelerdeki okullarımızda eğitim seviyesinin ve kalitesinin artması için yoğun çaba sarf etmelisiniz. Bu konuda hem sizlerden, hem de değerli öğretmenlerimizden özveri ve fedarlık bekliyoruz. Sizlerin çabası ve gayretiyle ilimizin eğitimdeki başarı seviyesi daha yukarılara çıkacaktır” dedi.

Okullarda düzenli olarak kontrol ve denetimlerin yapılmasını da isteyen Vali Balkanlıoğlu, “Okullarımızda yaşanabilecek bazı olumsuzlukların önlenmesi açısından sizlerin bulunduğunuz yerdeki okulları sık sık ziyaret ederek, varsa eksiklikleri, aksaklıkları giderme yönünde çaba göstermelisiniz. Çocuklarımızın güvenli bir şekilde eğitim görmeleri noktasında her türlü tedbiri almalısınız. Öğrencilerimizin sağlığı açısından okullardaki kantinlerin kontrol ve denetimlerini periyodik olarak yapmalısınız. Bu öğrenciler bizlere, sizlere emanettir. Onlara kendi çocuklarınız gibi bakmalısınız. Öğretmenlerimiz de bu bilinçle hareket etmeliler. Hepinize yapacağınız çalışmalarda başarılar diliyorum” diye konuştu. 

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.