ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Çamaş Ç.P.L´ yi Ziyaret Etti.

Sayın Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU, Çamaş Kaymakamı Turan BEDİRHANOĞLU ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Çamaş Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.
Sayın Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Çamaş Ç.P.L´ yi Ziyaret Etti.

Sayın Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU, Çamaş Kaymakamı Turan BEDİRHANOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat EVİN; Çamaş Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN okulun genel durumu ve eğitim öğretimdeki başarısı ile ilgili Vali Bey´ e bilgiler verdi.

Çamaş Çok Programlı Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenleriyle bir araya gelen Sayın Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU, eğitimde öğretmenlere çok önemli sorumluluk ve görevler düştüğünü söyleyerek, eğitimde başarılı olabilmenin yolları konusunda öğretmenlere bazı tavsiyelerde bulundu. Ayrıca; Sayın Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU öğrencilere de 2014-2015 eğitim öğretim yılında başarılar diledi.

 

 

 

ÇAMAŞ ÇPLÇAMAŞ ÇPLÇAMAŞ ÇPLÇAMAŞ ÇPLÇAMAŞ ÇPLÇAMAŞ ÇPL

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.