ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Schulstart-Okula Baslangıç" Projesi

Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğünün AB Eğitim ve Gençlik Programları kapsamında yürütüğü Comenius Regio "Schulstart-Okula Baslangic" projesinin çalışmalarına Almanya ´nın Horn Bad Meinberg şehrinde başlandı


            Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğünün AB Eğitim ve Gençlik Programları kapsamında yürütüğü Comenius Regio "Schulstart-Okula Baslangic" projesinin çalışmalarına Almanya ´nın Horn Bad Meinberg şehrinde başlandı.

 

                  Özellikle aday öğretmenlerin mesleğe oryantasyonlarına yönelik inceleme ve izlemelerde bulunacak olan Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü ne bağlı okul ve kurumlarda çalışan personellerden oluşan 10 kişilik ekip Almanya ´da aday öğretmen yetiştirme konularında bilgi alacaklardır.

            Proje Koordinatorü Mevlüt ERDEM, proje ortaği olan Schulamt der Kreis Lippe yöneticisi bay Wilfried Starke tarafından son derece iyi karşılandıklarını belirterek, projeye katılan ekibin projede yer alan Alman okullarını ziyaret ettiklerini ve farklılıkları incelediklerini bildirdi.

 

projeprojeprojeprojeproje

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.