ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SCHUSTART – OKULA BAŞLANGIÇ

SCHUSTART – OKULA BAŞLANGIÇ

 

 

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkalığınca yürütülen " HAYAT BOYU ÖĞRENME PROGRAMI" çerçevesinde Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Almanya Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti Kreis Lippe Bölgesi Eğitim Müdürlüğünün işbirliği içerisinde hazırlamış olan COMENİUS REGİO (Bölgesel Ortaklıklar)  programı kapsamında hazırlanan   "SCHUSTART – OKULA BAŞLANGIÇ"  projesi ile 16 – 20 Mart 2015 tarihleri arasında Almanya ‘dan gelen proje ortaklarımız ile ilimizde çalışmalar yapılacaktır.

 

                  Özellikle aday öğretmenlerin mesleğe oryantasyonlarına yönelik inceleme ve izlemelerde bulunacak Alman Ekip proje ortağı olan okullarımızda aday öğretmen yetiştirme konularında bilgi alacaklardır.

 

                  Almanya ‘dan gelen ortaklarımızın son hareketliliği olması sebebiyle 16 Mart 2015 Pazartesi günü Ordu Üniversitesi, Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Altınordu Rehberlik Araştırma Merkezine veda ziyaretleri gerçekleştirilmiştir.

 

Proje Resmi sitesi için tıklayınız...

http://schulstart-ordu-lippe.com/

 

 

 

 

 

 

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.