ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Veli Akademisi” Toplantısı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ Başkanlığında Yapıldı

“Veli Akademisi” Toplantısı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ Başkanlığında Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ başkanlığında, Altınordu İlçe Millî Eğitim Müdür Vekili Serkan ŞEKER, İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Ahmet TUNCAY; Bilim Sanat Merkezi ve Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürleri biraraya geldi.

Toplantıda; Bilim ve Sanat Merkezleri’ne öğrenci seçimi öncesi yapılacak iş ve işlemler görüşülürken, Altınordu Rehberlik ve Araştırma Merkezi bünyesinde oluşturulan RAM AKADEMİ’nin ardından kurulması planlanan “Veli Akademisi” konusunda da istişare bulunuldu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, tarafından dile getirilen ve kurulması planlanan “Veli Akademisi” okullarımızda erdemli gençlerimizin yetişmesi, huzurlu, güvenli ve sağlıklı bir ilim ortamının oluşması için bilinçli, duyarlı ve eğitilmiş velilerin önemini ön plana çıkarmaktadır. Yapılan ön çalışma doğrultusunda fikir alışverişinde bulunulan toplantıda, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, veli eğitimlerinin, veli seminerlerinin planlanması hususunda kurulacak komisyona anne ve babanın aktif şekilde yer aldığı eğitim sisteminin önemi konusunda bilgilendirmelerde bulunurken, yapılması gerekenlerle ilgili talimatlarda bulundu.

18-12-201818-12-2018

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.