ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 106. Yıldönümü Kapsamında Müdürlüğümüze Ziyaret

18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 106. Yıldönümü Kapsamında Müdürlüğümüze Ziyaret

18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 106. Yıldönümü kapsamında idareci, öğretmen ve öğrencilerden oluşan heyet İl Millî Eğitim Müdür Vekilimiz Fahri ZAİMOĞLU'nu ziyaret etti.

İl Millî Eğitim Müdür Vekilimiz Fahri ZAİMOĞLU, Müdürlük Makamı'nda gerçekleştirilen ziyarete katılan, Altınordu İlkokulu Müdürü Güngör UÇAR ile beraberindeki öğretmen ve öğrencilerle, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 106. Yıldönümü konusunda sohbette bulundu.

Öğrencilerin talep ve ihtiyaçlarını soran Müdür Vekilimiz, "Biliyoruz ki tarihimizin çok önemli zaferlerinden birine sahne olan Çanakkale bir seferberlik savaşıydı, ülkede eli silah tutan herkes Çanakkale'ye koşmuştu. Bizler de bunları unutmadan her çağ ve her zamanda Çanakkale'yi yeni nesillere, gençlerimize azalmayan bir heyecanla aktarmak için daha çok çalışıyoruz. Sizlerin evde olduğu bu süreçte Eğitim Bilişim Ağı,  Çanakkale Zaferimiz başta olmak üzere tarihimizi anlatmanın örneklerini sizlere sunuyor. Bize düşen, bizi biz kılan değerlerin taşıyıcısı olmak, geçmişten alınan güçle yeniliklerin izini sürmek, kendi birikimlerimizin değerini bilmektir "dedi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nun idareci, öğretmen ve öğrencilere selamını ileten Müdür Vekilimiz, "Sağlığınıza çok dikkat edin. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaya özen gösterelim" dedi.

18-03-202118-03-202118-03-2021

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.